Dětské vzdělávací centrum Clever Bee

Jsme centrum pro děti plné dobrodružství, centrum, které pomáhá všestrannému rozvoji dětí, a také přispívají ke spokojenosti rodičů. Do našeho centra se mohou přihlásit děti od 1 roku do 13 let. Pro dosažení co nejlepšího efektu jsou děti rozčleněny do skupin podle věku. V našem centru můžete najít hrací místnost, ve které se Vaše zvídavá dítka mohou dozvědět mnoho nového a hrát si s kamarády, zároveň tady děti rozvíjí své schopnosti při hrách uzpůsobených právě k tomuto účelu. Tady můžete nechat svoji ratolest několik hodin a nemusíte mít obavy – bude o ni dobře postaráno. V našich třídách najdete vše nezbytné pro rozvoj:

tvůrčích schopností Vašich dětí – psychiky Vašich dětí – intelektu Vašich dětí – komunikačních návyků Vašich dětí ve společnosti – motoriky a jemné motoriky Vašich dětí.

Vzdělávací centrum Clever Bee v sobě spojuje nejen profesionalitu, nýbrž i to nejdůležitější – opravdovou lásku k dětem. Jsme jedna rodina, ve které je rozvoj dětí hlavní prioritou.
 Obavy rodičů

Velice často se maminky bojí nechávat své děti třeba jen na několik hodin v neznámém prostředí. Své pochyby můžete nechat za dveřmi našeho centra. Dítě ve třech letech si velice lehce a rychle osvojí nové prostředí. Výsledky uvidíte již po několika lekcích. Pokud dítě začneme správně rozvíjet v tomto věku, připravujeme ho na další, mnohem důležitější úkoly ve škole. A především – uděláme všechno pro to, aby pro dítě bylo poznávání všeho nového nikdy nekončícím dobrodružstvím. Právě proto veškerá výuka probíhá ve formě her.

Proč by mělo dítě navštěvovat dětské centrum, jestliže už chodí do školky nebo do školy?

Odpověď je jednoduchá. Clever Bee nabízí dítěti individuálnější přístup. Skupinky jsou v našem centru výrazně menší, než ve školce nebo ve třídě. Proto každému dítěti u nás nasloucháme a naši vysoce kvalifikovaní specialisté mu věnují dostatek pozornosti. U nás se Vaše dítě nebude učit podle standartního programu státních zařízení, u nás bude poznávat nové možnosti rozvoje. Děti, které se už zapsaly do dětského vzdělávacího centra Clever Bee, demonstrují naše úspěchy, a co je nejdůležitější – těší se na nová dobrodružství v Clever Bee.

Přijďte i Vy a staňte se členem naší rodiny!

20160818122824fgk[1]

Angličtina s rodilým mluvčím

Smart Beavers language center starts English language courses for children 3-16 years Lessons are conducted by professional teachers, native speakers. All our teachers hold TEFL and ESL certifications and are experienced in teaching. The Smart Beavers method helps children learn English grammar and vocabulary at the same time through asking and answering questions. The lessons progress slowly with [...Více info...]
art-reklama-palitra

Rodičům

Co dělat, když dítě zlobí? V určité chvíli každý rodič zjišťuje, že už nemůže dál trpět to, jak jeho milovaná ratolest zlobí a dostává hysterické záchvaty. Jak se chovat v takových situacích? Řešení není jednoduché – vyhovět přání dítěte nebo tvrdě odmítnout? Každá mince má dvě strany. Pojďme se nejprve společně podívat na různé příklady: Dítě [...Více info...]